قالب وبلاگ


تحلیل بورس ایران
تحلیل تکنیکال و بنیادی شرکت های بورس ایران  
سرمایه‌گذاری غدیر بدون بازگشایی نماد به مجمع سالانه می‌رود
به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، در پی اعلام عرضه اولیه 15 تا 20 درصد سهم شرکت نفت و گاز پارسیان در بورس که به گفته مدیران این شرکت قرار بود سه شنبه گذشته انجام شود ، نماد معاملاتی سرمایه گذاری غدیر (به عنوان مالک 96 درصد سهام نفت وگاز پارسیان ) به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم در قبل از شروع معاملات 16 بهمن بسته شد.

این در حالی است که به دلیل ناهماهنگی مدیران نفت و گاز پارسیان با مسئولان بورس ،‌عرضه اولیه سهام این شرکت در زمان دیگری خواهد بود اما در این میان سرمایه گذاری غدیر مجمع سالانه خود را بدون بازگشایی نماد در 30 بهمن برگزار می کند.

به این ترتیب با توجه به اتمام سال مالی منتهی به 30 آذر سال جاری این شرکت ،‌مجمعی در ساعت 8 صبح 30 بهمن واقع در پژوهشگاه نیرو برگزار می شود تا صورت های مالی آن تصویب و در مورد تقسیم سود تصمیم گیری شود. نیرو دعوت شدند تا در مورد تصویب صورت های مالی و تقسیم سود تصمیم گیری کنند.
موضوعات مرتبط: شایعات
برچسب‌ها: گروه سرمایه گذاری
[ شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۲ ] [ 10:2 ] [ علی کاظم پور ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

About

در این وبلاگ به تحلیل و بررسی نمادهایی از بازار سرمایه ایران پراداخته می شود. دوستان عزیز بازدید کننده می توانند درخواست تحلیل نمادهای مورد نظر خود را در بخش نظر سنجی هر یک از پست ها قرار دهند تا در اولین فرصت تحلیل آنها در وبلاگ قرار گیرد.
Blog Categories
Custom

   آی پی رایانه شما :