قالب وبلاگ


تحلیل بورس ایران
تحلیل تکنیکال و بنیادی شرکت های بورس ایران  
شرکت آذرآب با سرمایه 30 میلیارد تومان طبق تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه برای دوره منتهی به 29 اسفند 90 که در 12 تیر 91 برگزار شده به ازای هر سهم مبلغ 43 ریال سود نقدی تصویب کرد.

صورتهای مالی حسابرسی شده سال 90 شرکت آذرآب از افزایش 31 درصدی فروش ، 33 درصدی بهای تمام شده و کاهش 37 درصدی هزینه های مالی و 89 درصدی درآمد حاصل از سرمایه گذاری ها خبر می دهد.

گفتنی است شرکت آذر آب در سال مالی 89 نزدیک به 6 میلیارد و 300 میلیون تومان زیان انباشته داشته است که در پایان سال مالی 90 توانسته آن را به مبلغ 6 میلیارد و 500 میلیون تومان سود انباشته تبدیل کند.

"فاذر" در سال مالی 90 عایدی خالص هر سهم خود را مبلغ 439 ریال اعلام کرده که نسبت به سال مالی گذشته 157 درصد افزایش داشته است.

شرکت آذرآب طبق اصلاحیه پیش بینی حسابرسی نشده سال مالی 91 و بر اساس بودجه تهیه شده برهی هر سهم سود خالصی معادل 432 ریال اعلام نموده است.

عملکرد آذرآب در سال مالی 91 در مقایسه با سال مالی پیش از آن افزایش 29 درصدی در فروش و درآمد ارائه خدمات و 32 درصدی در بهای تمام شده کالای فروش رفته و همچنین 744 درصدی درآمد حاصل از سرمایه گذاری با توجه به سرمایه گذاری انجام شده در منطقه پارس جنوبی وافزایش 81 میلیارد و 900 میلیون تومانی سود حاصل از شرکت ستاره تدبیر پارس را در کارنامه خود ثبت کرده است.


برچسب‌ها: گروه پیمانکاری و تجهیزاتی
[ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۴/۱۳ ] [ 11:30 ] [ علی کاظم پور ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

About

در این وبلاگ به تحلیل و بررسی نمادهایی از بازار سرمایه ایران پراداخته می شود. دوستان عزیز بازدید کننده می توانند درخواست تحلیل نمادهای مورد نظر خود را در بخش نظر سنجی هر یک از پست ها قرار دهند تا در اولین فرصت تحلیل آنها در وبلاگ قرار گیرد.
Blog Categories
Custom

   آی پی رایانه شما :